FULL VISION KAPI

 FULL VISION KAPI

Full vision tam görüş sağlayan seksiyonel kapılar, alüminyum konstrüksiyon ve akrilik cam ile oluşan, tavana doğru kayarak açılan endüstriyel kapılardırEndüstriyel yapılara, fabrikalara, araç bakım istasyonlarına ve galerilere uygun, kullanışlı endüstriyel kapılardır. Alüminyum konstrüksiyon içinde bulunan akrilik camlar kapının şeffaflığını sağlar.

Tam görüş sağlayan camlı seksiyonel garaj kapılarının en büyük avantajı, yapının şekline uygun, istenilen boyutlarda yapılması, kolay uygulanabilir olması ayrıca uzun ömürlü kullanılmasıdır. Görselliğin önemli olduğu işletmelerde kullanılan kapı sistemi, işlevselliğinin yanında estetik özellikleriyle de dikkat çekmektedir.

Isı, ses ve toz yalıtımlı olan full vision kapılar, her türlü giriş kontrol seçeneği (uzaktan, anahtarlı, butonlu ve şifreli kumandalar vs.) ile kullanılabilir. Farklı kiriş yüksekliklerinde uygulanan kapının yay kırılma ve halat kopma emniyet sistemleri standarttır. Aynı zamanda düşük, yüksek, dikey ve eğimli tavan için yataklama uygulamaları yapılabilir.

Tam görünümlü seksiyonel kapıları oluşturan paneller 500 mm – 610 mm alüminyum parmak korumalı alüminyum profillerden üretilmektedir.

Tam görünümlü seksiyonel kapı profillerinin standart rengi naturel eloksaldır. Fakat dış cephe rengine yada isteğe bağlı olarak istenilen renklerde de uygulanabilir.

3mm Pleksiglass Tek Camlı Modeller: Maksimum 6000x6000mm/h ölçülerinde 3+16+3 mm

Pleksiglass Çift Camlı Modeller: Maksimum 6000x6000mm/h ölçülerinde

Boş Çerçeveli Modeller: 5500*3500mm/h ölçülerinde

Ölçünüzü belirterek kapı bölmelerini ihtiyacınıza uygun şekilde daha farklı modellerde tasarlayabilmekteyiz.

Daha yeni Daha eski