ERS FOTOSELLi KAPI

 ERS FOTOSELLi KAPI

Otomatik Yana Kayar Fotoselli Kapı Sistemleri

Otomatik Yana Kayar Fotoselli Kapı Sistemleri; sektörde gelişmiş teknolojik yapısı, kaliteli tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile sizlere sunulmuştur. Kendine özel cam ve ısıcamlı kanat profilleri mevcuttur. Bilgisayar sistemi üzerinden veya akıllı telefonlardan (İOS ve Android sisteme sahip) uzaktan ve yakından kontrol edilebilecek donanıma sahiptir.

Kullanım alanı oldukça geniş ve fonksiyoneldir. Havalimanı, hastane, otogar, iş merkezleri, fabrikalar, alışveriş merkezleri, kafeler, restoranlar, marketler, oteller gibi birçok alanda kullanılabilen otomatik yana kayar kapılardır. El değmeden açılabilir ve geçiş yapıldıktan sonra otomatik kapanır olduğundan mekanlardaki ısı kaybını önler ve sıcaklığın sabit kalmasını sağlar. Ayrıca el değmeden açılabilir ve otomatik kapanabilir özelliği ile mikrop bulaşma riskini en aza indirir.

Breakout Kapı (Panik Kaçış) Sistemleri

Kayar kapı sistemi olarak çalışıp aynı zamanda acil durumlarda, yangın anında itme kuvvetiyle kanatların kaçış yönüne doğru 90 ° açılması sağlanır.

Hermetik Kapı Sistemleri

Güvenilir, Hava Sızdırmaz Kapılar ERSSYSTEM otomatik ve manuel olarak çalışan hermetik kapılarını hava sızdırmazlığını arttırmak ve tam yalıtım sağlamak amacıyla üretilmiştir. Ameliyathane, laboratuvar, X-ray ve ses yalıtımı gereken odalarda gemi ve teknelerde güvenle kullanılabilir. Hermetik Kapı mekanizması ve kanat tasarımı tam steril ortamlarda toz tutmayan bakteri barındırmayan pürüzsüz yüzeyler ERSSYTEM firması AR-GE birimi tarafından tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik, alüminyum, kompak lamine ve cam panel alternatifleri mevcuttur.

Özel Hermetik Kapı Tasarım Konsepti 

Kanat içerisinde ERSSYSTEM tarafından geliştirilen dışarıdan bakıldığında görünmeyen kılavuz sistemi kanadı kasaya doğru itme işlemini sağlar. Kanadın kapanma noktasındaki dayanma kılavuzu sayesinde son işlemi tamamlayarak tam sızdırmazlık sağlar ve hermetik kapı olma özelliğini tamamlar.
Anti-bakteriyel, kolay temizlenebilir, el değmeden açılabilir ve otomatik olarak kapanır olduğu için mikrop bulaşma riskini azaltır, hava-basınç gibi birçok kaybı önler. Özel contaları ile sızdırmazlığı sağlar.

Dairesel (Oval) Kapı Sistemleri

Projenize özel üretimi yapılan kapılardır.
İstenilen radüs'e göre ve istenilen ölçülerde hazırlanır.
Renk, paslanmaz kaplama ve cam seçeneklerinde imalat yapılabilir.

Daha yeni Daha eski