HGS VE OGS SiSTEMLERi

hgs sistemi

HGS - OGS Sistemleri


Sitelere ve tesislere araç giriş çıkışını kontrol etmek için kullanılan otopark ve araç geçiş sistemleri hızlı ve pratik giriş çıkış yapılmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler; geçiş engelleyici ve geçiş kontrol amacıyla kullanılır. Geçiş kontrol sistemi plaka tanıma, OGS ve HGS geçişlerinde kullanılır. Geçiş engelleyici sistem ise bariyer aracılığıyla izinsiz geçişleri önlemeye yardımcı olur. Otopark giriş ve çıkışlarını daha güvenli hale getiren otopark giriş çıkış sistemi hızlı ve işlevsel bir kullanım sunar. Apartmanlarda, iş yeri otoparklarında ve sitelerde kullanılan otopark giriş çıkış sistemleri sayesinde yabancı ziyaretçilerin girişlerini kontrol edebilirsiniz.

Otopark & Araç Geçiş Sistemleri Nasıl Çalışır?


Otopark ve site girişlerinde bulunan sistem sayesinde araçların hareketi algılanarak bilgisayara aracın bilgileri gönderilir. Yazılım sayesinde de gelen aracın bilgileri sistemdeki gerekli izinleri çalıştırır. Giriş yetkisi olan araç için gerekli sinyal gönderilir ve kapı açılır. Yetkisi olmayan bir girişi site güvenlik görevlisi kontrol eder. Bu güvenli araç geçiş sistemi sayesinde hızlı ve işlevsel bir kullanım sağlanır.

Site girişlerinde hızlı geçiş için ideal olan otopark geçiş kontrol sistemleri yığılmayı engellemesinin yanı sıra güvenli bir kullanım sunar. Pratik ve konforlu bir kullanım sunan araç otomatik geçiş sistemleri sayesinde araç giriş çıkışlarını hızlandırabilirsiniz. Ürün sayfası üzerinden otopark giriş sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

OGS ve HGS tabanlı Geçiş Sistemlerinin Faydaları


Son derece hızlı ve güvenli bir şekilde çalışan araç geçiş kontrol sistemleri konforlu ve kolay bir geçiş denetimi sağlar. Site girişlerinde ve tesis girişlerindeki araç yığılmalarını ve beklemeleri önlemek için ideal olan bu sistem hızlı ve güvenli bir kullanım sunar. Otopark otomatik geçiş sistemi, daha hızlı giriş ve çıkış sunmasının yanı sıra güvenli bir sistem olması ile de kolay kullanım sunar. Özellikle site, apartman ve iş yeri otoparklarında giriş ve çıkışına onay verilen araçların hızlı geçiş yapması için konforlu ve işlevsel bir sistemdir. Bunun yanı sıra HGS geçiş sistemleri yabancı ziyaretçilerin kontrollü geçiş yapmasını sağlar. Otomatik geçiş sisteminde, otopark bariyeri, otomatik araç geçiş kontrol paneli gibi birçok ünite bulunur. OGS araç geçiş sistemleri sayesinde otoyollarda şehre giriş çıkışlar kontrol altında tutulur ve şehrin güvenirliği artar. Aranan ve çalıntı araçların takibi için önemlidir. Karayollarının araç yoğunluk ölçümleri ve trafik düzenlemeleri için oldukça işlevseldir. Kontrollü geçiş noktalarında giriş ve çıkışlardaki bekleme sürelerini ve yığılmaları azaltarak güvenli bir kullanım sunar.


Hızlı, Konforlu ve Güvenli Geçiş


Otopark giriş ve çıkışlarında hızlı, konforlu ve güvenli geçiş sağlayan otopark HGS geçiş sistemi otopark kontrolü ve yoğunluk ölçümleri yapmaya olanak sağlar. Gerektiğinde bariyer ve diğer geçiş kontrol sistemleri ile entegre olabilen HGS geçiş sistemi sistemde kayıtlı olan araçlar için otomatik olarak çalışır. Bunun yanı sıra HGS kartlı geçiş sistemi kullanımı da oldukça yaygındır. Bu sayede kart sahipleri hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapabilir. Bu sistem kayıtlı olmayan ve geçiş yetkisi olmayan araçların giriş çıkışını önleyerek güvenli bir kullanım sunar. Sitelerde ya da iş yerlerindeki otopark giriş ve çıkışlarını daha hızlı ve güvenli hale getiren bu geçiş sistemleri konforlu bir kullanım için ideal özelliklere sahiptir. Giriş ve çıkışı için onay verdiğiniz araçların hızlı ve pratik geçiş yapmasını sağlayan bu araç geçiş sistemi yabancı ziyaretçilerin giriş ve çıkışlarını kontrollü bir şekilde yöneterek güvenliğinizi sağlamayı amaçlar.
Daha yeni Daha eski