ARMA KONTROL BARiYER

 ARMA KONTROL BARiYER

212 Kollu Bariyer (Min. 3m - Maks. 5m)

Arma 212 Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabin yapısı ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir, böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenmesi durumunda uzaktan kumanda, manuel buton, kart okuyucu, plaka tanıma, HGS-OGS ve mobil kontrol gibi alternatif aksesuarlarla kontrol edilebilir, giriş genişliğine bağlı olarak farklı kol uzunlukları kullanılabilir.

216 Kollu Bariyer (Min. 3m - Maks. 6m)

Arma 216 Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabin yapısı ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir, böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenmesi durumunda uzaktan kumanda, manuel buton, kart okuyucu, plaka tanıma, HGS-OGS ve mobil kontrol gibi alternatif aksesuarlarla kontrol edilebilir, giriş genişliğine bağlı olarak farklı kol uzunlukları kullanılabilir.

216 Pro Kollu Bariyer (Min. 3m - Maks. 6m)

Arma 216 Pro Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabin yapısı ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir, böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenmesi durumunda uzaktan kumanda, manuel buton, kart okuyucu, plaka tanıma, HGS-OGS ve mobil kontrol gibi alternatif aksesuarlarla kontrol edilebilir, giriş genişliğine bağlı olarak farklı kol uzunlukları kullanılabilir.

212C Kollu Bariyer (Min. 3m - Maks. 5m)

Arma 212C Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabin yapısı ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Orta seviye güvenlik gerektiren site, apartman vb. alanların giriş-çıkışlarını kontrol altına almak için tasarlanmıştır. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenirse uzaktan kumanda, manuel buton, kart okuyucu, plaka tanıma, HGS-OGS Sistemi gibi alternatif aksesuarlarla kontrol edilebilir, giriş genişliğine bağlı olarak farklı kol uzunlukları kullanılabilir.

Daha yeni Daha eski