WHiTE ROSE BARiYER

 WHiTE ROSE BARiYER

Bariyer Sistemleri ile Geçiş Kontrollerini Sağlayın

 

İstenmeyen kontrolsüz araç geçişini önlemek amacıyla en hızlı ve etkili çözümü sunan bariyer sistemleri, geçişlerin kontrol altında tutulmasına imkan tanır. Can ve mal güvenliğinin sağlanması için pek çok alanda kullanılan bu sistemler, teknolojinin güvenle harmanlandığı bir otomatik geçiş sistemidir. 

Kullanım alanına ve çalışma prensibine göre farklılık gösteren bariyer geçiş sistemleri; Dynamic otomatik bariyer sistemi, Pars otomatik bariyer sistemi, ARM otomatik bariyer sistemi, Powerful otomatik bariyer sistemi, Steel bariyer ve Long zincir bariyer şeklinde sıralanabilir. 

Üst düzey güvenliğin sağlanması gereken bina ve alanlarda da kullanılan otomatik bariyer sistemleri en etkili çözümlerden biridir. İzinsiz geçişin önünü kesecek olan sistemler ile kontrolü ele alabilecek ve işlevselliği ile kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

 

Kullanım Çeşitlerine Göre Bariyer Sistemleri


Dynamic Otomatik Bariyer Sistemi: Otopark alanlarında daha çok kullanılan bu otomatik bariyer sistemi, otoparkların kontrol altında tutulmasını sağlar. Led sistemi ile kol kısmına bakaran ne zaman geçip ne zaman duracağınızı anlayabilirsiniz.

Pars Otomatik Bariyer: Bariyer modelleri arasında estetik görünümü ile dikkat çeken bu model, yuvarlatılmış dış hatlara sahiptir. Gövde kısmı tamamen alimünyumdan üretilen bariyer sisteminin paslanmaya karşı koruması vardır. Miko işlemcili kontrol sistemi sayesinde % 100 çalışma sürekliliği sağlar.

Steel Bariyer: Hidrolik sisteme sahip olan bariyer modeli, komple demir aksamdan oluşmaktadır. Modern görüntüye sahip olan Steel bariyer, güvenliğinizi riske atmayacak dayanıklılığa sahiptir.

Long Zincir Bariyer: Daha geniş bir alanı minimum bütçeyle kontrol altına almak istiyorsanız tercih edebileceğiniz bariyer sistemleri çeşitleri arasında Long zincir bariyer sistemi gelmektedir.

Powerful Otomatik Bariyer: Yüksek güvenlik sistemi denildiği zaman akla gelen ilk modellerden biri Powerful otomatik bariyer sistemidir.

ARM Otomatik Bariyer: Otopark bariyerleri arasında sayabileceğimiz ARM, geniş mesafeli yolların geçişlerinde de yüksek güvenlik sağlayan bariyer sistemlerinden biridir.

Daha yeni Daha eski