ELERO YANA KAYAR KAPI MOTORU

 ELERO YANAKAYAR KAPI MOTORU

Ray üzerinde kayan ve genellikle tek bir kanatın olduğu kapılarda kullanılan yana kayar kapı motoru kullanıcılarına rahat ve güveli bir kullanım sağlaması açısından oldukça geniş bir alanda tercih edilmektedir. Daha çok bahçe kapılarında kullanılan bu motorların kapıları açma kapama sırasında kaybettiğiniz zamanı ortadan kaldırması ve daha güvenlikli bir kullanım sağlar.

Bahçe kapılarının yana doğru açılıp kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyacı bulunmaktadır. Geniş girişleri bulunmayan yerlerde yana kayar bahçe kapıları daha kullanışlıdır.

Yana kayar kapı motorları yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonuna sahip olduğundan dolayı kullanımı da oldukça kolaydır.  Yüksek güvenlikli çözümler sunan yana kayar kapı motorunda engel tespit fonksiyonunun da bulunması sayesinde aracınız geçmeden ya da bahçe kapınızdan misafirleriniz yaya olarak geçmeden kapıların kapatarak can ve mal güvenliğinizi sağlar.

Kapı hareketinin engellenmesine neden olabilecek herhangi bir cisimle karşılaştığında insan ve nesnelere zarar gelmemesi için kapı hareketinin durması ve tersine çevrilmesi sayesinde güvenliği sağlamaktadır.

İş yerinize, sitenize ya da apartmanlarınıza girip çıkarken hava koşullarından etkilenmeden ve aracınızdan inmenize gerek kalmadan rahatlıkla giriş çıkışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ahşap, alüminyum, ferforje ya da demir gibi malzemelerden üretilmiş olan kapılarınız için kanat ağırlığı ve uzunluğuna uygun özelliklerde  yana kayar kapı motoru modeli seçilmesi önemli bir unsurdur.

Daha yeni Daha eski