DAiRESEL KAPI MOTORU

90 derece kapi motoru

Tek ve çift kanat kapı uygulamalarında problemsiz en uygun çözümdür. Proje tasarım şekline göre 90° üzeri açılma imkânı da sağlamaktadır. Kompakt ve modern tasarımı ile sisteme çağdaş estetik bir görünüm kazandırır. Mafsal kollu tasarım modelleri, çok büyük ve ağır kapıların yer sorunu olmaksızın her açıda rahatlıkla çalışmasına imkân verir.

Dairesel kanatlı bahçe kapı mekanizmları 

özellikle villa tipi evlerin girişinde, fabrika  kapılarında, depo ve hangar tarzı işletmelerin ana girişinde, site tarzı apartmanların bahçeli otopark girişlerinde kullanılmaktadır.
Uygulanan sistemlerde uzaktan kumanda sistemi olması sebebiyle çok avantajlıdır otopark yada bahçe giriş kapınızı araçlarınızdan ayrılmadan soğuk hava, yağmurlu hava, kar, toz ve daha bir çok dış etkenler  gibi durumlardan etkilenmeden güven içinde kapıları açmak yada  kapatmak çok kolaydır. Tek kanatlı kapılar veya çift kanatlı  kapı sitemleri  yapılabilir. kapı açılma oranınız 90 derece üzerinde açılma olanağına sahip olabilmektedir.   Elektrik mi yok fark etmez elle kullanım olanağı mevcuttur. Güvenlik sensörleri sayesinde otomatik kapama sistemlerimizde kazalara karşı güvenlik tedbiri vardır.  

Dairesel Kanatlı kapı mekanizmalarız  


• İhtiyacınıza göre üretilen kapılara uygun kanatlı kapı motoru uygulanır

• kullanım kolaylığı vardır  

• Her türlü zemin detayına uygun kanatlı kapı motor modellerimiz vardır

• Yaklaşık çok farklı kg ağırlığına kadar dairesel kapı motoru mevcuttur  

• 7 metreye kadar genişliğe sahip kapı modellerine uygun motorlardır

• Farklı aksesuar seçme şansı vardır.
Daha yeni Daha eski