GOXU SEKSiYONEL KAPI

 GOXU SERViS

Goxu Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı sistemleri lider üreticisi. Sanayi, Hangar, İş Merkezi, AVM, Hastane, Villa, Apartman, Rezidans, Siteler için Endüstriyel kapılar ve seksiyonel kapılar üretmektedir.

Türkiye'de seksiyonel kapı noktasında büyük adımlar atmış olan firma bu alanda kendisini kanıtlamıştır.

Göksu Kapı olarak Otomatik Kapı sektöründe yurt içinde ve yurt dışında yaygın bayi ağımızla ve geniş ürün yelpazemizle 30 yılı aşkın süredir kesintisiz hizmet vermekteyiz.

İnşaat, endüstriyel, ilaç, kimya, plastik, tekstil, gıda ve lojistik sektörleri ürünlerimizin başlıca hizmet alanlarıdır.

Faaliyetlerimize, İstanbul Dudullu OSB’deki Genel Merkez ve Fabrikamızda, yurt dışında ise İtalya Verona’da bulunan Satış ve Satış Destek şubemizle devam etmekteyiz.

Göksu Kapı geniş ürün yelpazesi, yurt içi ve yurt dışı 400’ü aşkın bayi ağıyla müşterilerinin çözüm ortağı ve güvenilir danışmanıdır.

Satış ve satış sonrası bayi/müşteri destek hizmetlerinin yanı sıra, katma değerli mühendislik faaliyetleriyle sürekli gelişim prensibi doğrultusunda müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesini sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir.

Göksu Kapı ayrıca %100 kendi sermayesiyle İtalya’da 2010 yılında kurduğu Goxu Srl. firması ile hem İtalya hem de Avrupa sektörlerine yönelik satış ve satış destek hizmeti sağlamaktadır.

Daha yeni Daha eski