BAHÇE KAPI MOTORU

 

otomatik bahce kapisi
  • Bahçe Kapı Motoru
  • Bahçe Kapısı Yedek Parça
  • Bahçe Kapı Motoru Kartı

Bahçe Kapısı Motoru Özellikleri

İstendiği zaman otomatik olarak açılmakta veya sürgülü olarak kullanılmakta olan bahçe kapıları, kullanılan ortamlara göre değişiklik göstermektedir.

 Otomatik bahçe kapısı motor sistemleri iş yeriniz, siteniz veya apartmanınıza girerken ya da çıkarken sıcak, soğuk, yağmur, kar gibi hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde giriş ve çıkış işlemini yapmanızı sağlar. Bu otomasyon sistemi size rahatlığı, huzuru, konforu ve güveni birlikte sunduğu için giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde kullanılan sistemlerdir.

Bahçe kapıları bir kaç farklı ürün grupları ile sizlere sunmaktayız. Yana kayar bahçe kapılarımız, dairesel bahçe kapı motoru, doksan derece bahçe kapı motoru, mafsallı bahçe kapı motoru, bariyer sistemi, mantar bariyer sistemi ve isteğe uygun üretilen motor seçeneklerinden size uygun olanlarını seçebilirsiniz. Ürün gruplarımız yoğun kullanım, hız ve güç seçenekleri ile alternatifler sunmaktayız. Ayrıca kapılarında otomatik olarak veya manuel olarak kullanım imkânı sağlanabilmektedir.

Daha yeni Daha eski