SOMFY PANJUR MOTORU - TÜP MOTOR

 
SOMFY PANJUR MOTORU ( TÜP MOTOR )

Motorlu panjurlar, evde yaşamınızı daha rahat ve konforlu hale getirmenizin ilk adımıdır. Evinizin yalıtımına ve enerji tasarrufuna katkıda bulunur, hırsızlığa karşı güvenliği arttırır, güneşten korunma için idealdir ve yatak odanızın tamamen karartılmasını sağlar. Bir akıllı ev sistemiyle de entegre ederek, kendinizi günlük rutinlerden kurtarır ve sevdiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz.

SERİNLEME VE ISINMA GİDERLERİNİZDEN TASARRUF EDİN!

Somfy panjur motorları ile panjurlarınızı uzaktan kumandanıza, duvar tipi butona ya da cep telefonunuza bir dokunuşla kontrol edin. Böylece yazın güneşli günlerde panjurlarınızı kolayca kapatarak evinizin serin kalmasını sağlayın. Kışın soğuk günlerde ise gündüz doğal ısıdan en fazla düzeyde faydalanmak için panjurlarınızı açıp, gece olduğunda ısıyı eve hapsetmek için zahmetsizce kapatın. Böylece doğal gaz ve klima kullanımlarınızı azaltarak faturalarınızdan tasarruf ederken, hayatınıza da daha fazla konfor ve güvenlik katın.

Akıllı ev çözümleri sayesinde, bütün panjurlarınız siz evden çıkarken tek bir sesli komut ya da telefona bir dokunuşla kapansın, eve döndüğünüzde ise aynı şekilde tekrar kolayca açılsın.

Panjurları tek tek manuel olarak açıp kapamakla uğraşmanıza gerek kalmasın.

Panjurlarınızın ayarladığınız saatlerde ya da sensörler yardımıyla belirli durumlarda otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayın.

Yaz aylarında, güneş veya sıcaklık sensörü kullanarak, eviniz güneş aldığı zaman ya da içerideki sıcaklık belirli bir seviyeye ulaştığında panjurlarınız otomatik olarak kapansın.
Böylece evin içi serin kalsın. Mobilyalarınız, bitkileriniz ya da evcil hayvanlarınız siz evde olmasanız bile kızgın güneşten ve aşırı sıcaktan korunsun.
Klima kullanımınız da azalsın ve elektrik tüketiminden tasarruf edin.

Kış aylarında ise, güneşin doğal olarak ısıtmaya yardımcı olmasıyla, doğalgaz gideriniz azalsın.
Evinizin güneş aldığı saatlerde panjurlarınız otomatik olarak açılsın, güneş batınca da evdeki ısıcaklığı muhafaza etmek için tekrar kapansın. 

Seyahatte olduğunuzda evdeymişsiniz izlenimi oluşturun.

Simulasyon senaryosu sayesinde, sanki evde biri varmış gibi, panjurlarınız sabahları otomatik olarak açılarak akşamları tekrar kapansın. Dilerseniz gün içerisinde de belirlediğiniz saatlerde açılıp kapanarak hırsızları caydırsın.

Akşamları da ışıklar otomatik olarak yansın, böylece dışarıdan bakıldığında evde kimsenin olmadığı anlaşılmasın.

Eviniz güvende, içiniz rahat olsun.

io-homecontrol sayesinde panjurlarınızın kontrolü, evde olmasanız bile sizde olsun!

Akıllı telefon veya tabletinizden panjurlarınızı, nerede olursanız olun, kolayca açıp kapatın ve gerçek zamanlı geri bildirim alın.

İstediğiniz zaman TaHoma® uygulaması ile panjurlarınızın konumunu kontrol edin.

Evinize giren güneş ışığını kontrol edebilmek, mahremiyetinizi korumak ve yaz-kış enerji tasarrufu sağlamak için motorlu panjurları tercih edebilirsiniz. Somfy, çeşitli panjur modellerine uygun motor ve kontrol seçenekleri sunmaktadır.

Daha yeni Daha eski